Купити Зруб для Лазні в Україні

Все більше жителів нашої країни при споруді будинку віддають перевагу дерев'яним будинкам.

 

З кожним роком частка дерев'яних будинків на ринку індивідуального будівництва збільшується і відповідно збільшується число бажаючих купити зруб в Києві.

 

Купівля будинку з дерева користується найбільшим попитом у Київській області.25% - таку частку займають дерев'яні будинки в Київській області. За Україну в цілому цей відсоток поки не такий великий.Як завжди Київ показав себе лідером серед інших регіонів України.

 

Якщо говорити про будівництво лазні, то майже половина лазень, що зводяться у Києві та Київській області в приватних домоволодіннях, є дерев'яними.

 

Кожен рік зростання ринку дерев'яного домобудівництва становить 15-25%.Виробники зрубів запевняють, що краще дерева для спорудження будинку матеріалу не знайти.І цьому є маса причин, про які вже багато говорилося.

 

Перш ніж купити зруб необхідно вибрати технологію.Технології будівництва бувають різні: каркасна технологія, оциліндрованої колоди, клеєний брус або дике колоду.В Україні 30% замовників воліють каркасні будинки, 30% - оциліндрованих колод, 15% - клеєного бруса і 25% - дикому зрубу.

 

У Києві та Київській області це співвідношення таке ж, але з невеликим упором на будинки з клеєного бруса і дикого зрубу.

 

Хочеться пару слів сказати про вартість будинків з дикого з дикого колоди діаметром 25-30 см, то «коробка» будинку з доставкою в Київ буде коштувати порядку 250 $ за 1 кв.м, що не набагато більше вартості зрубу з оциліндрованих колод діаметром 20-22 см.Дикий зруб «під ключ» із зазначеного колоди обійдеться від 500 $ за 1 кв.м.

 

Покупцями заміських дерев'яних будинків в основному є сім'ї з рівнем доходу від $ 2 тис.на місяць і велика частина з них набувають зруб для постійного або сезонного проживання.

 

Часто будинки зі зрубу будують як дачі або як додаткове екологічно чисте житло.

 

На думку більшості експертів, у ринку зрубів велике майбутнє.Незважаючи на те, що будівництво будинків з цегли та далі буде займати більшу частину ринку, популярність дерев'яних будинків по всій Україні і тим більше в Києві та Київській області буде рости.

 

Будівництво зрубів в Україні, точніше, великий попит на них - це природне прагнення замовників до чистоти природи у всьому, що цілком виправдано в сформованій екологічної обстановці.


Быстрое изготовление ключей в Харькове по доступной цене.

Купити Зруб Лазні в Гродно

Купити Зруб Лазні в Бресті

Купити Зруб для Лазні в Рб

Купити Зруб для Лазні Недорого

Купити Зруб для Лазні в Ухті

продать машину срочно