Зруб з Колоди Лазні Ціна

Від предків нам у спадок перейшла найприємніша і здорова традиція - відвідини лазні, рубаною вручну, на довгі роки, зробленої з деревини, самого затребуваного в наших краях матеріалу.Наша країна багата прекрасним лісом і професіоналами в галузі будівництва з дерева, до яких переходило вміння з покоління в покоління.Ми вміємо обережно і дбайливо поводитися з лісовими матеріалами, які служать джерелом тепла і захищають нас.Безсумнівно, будівництво з цегли теж має древні традиції і багатовікову історію, але все ж використання цегли не завжди виправдано.У разі, коли йдеться про лазню, мається на увазі тільки дерево.

 

троительство дерев'яних лазень  

Найчастіше рубані лазні будують одноповерхові, але передбачено будівництво і двоповерхових лазень, і що дуже зручно, мансардних.На нашому сайті є величезний вибір готових проектів бань. Зазвичай прийнято, що в помещеніяхбані три кімнати - МИЙНА, парна, кімната для відпочинку.Але зараз з'явилося більше можливостей для простору фантазії. Традиційно для будівництва зрубів бань завжди використовуються хвойні, сосна або ялина, їх цілісна деревина.Особливий аромат, який створює здоровуюрасслабляющую атмосферу, можуть дати тільки хвойні породи.А затопити лазню переважніше березою. Деревина для будівництва зрубу лазні повинна бути абсолютно якісна і повинна бути дотримана вся технологія рубки (враховується різниця в діаметрі колод, ширина пазів, конкретні місцеві природно-кліматичні умови та багато інших важливих моменти).

 

Важливий етап - спорудження несучої конструкції лазні. Ця дерев'яна стіна, що складається з покладених поздовжньо колод - вінців.Вінець - це прямокутна конструкція з покладених перпендикулярно по периметру і скріплених по кутах брусів або колод.


Strompreisrechner neuer Stromtarifvergleich

Продам Зруб Лазні Ціна

Зруби під Лазню Ціна

Зруби для Лазні Ціна