​ Ідеї для зонування кімнати на вітальню і спальнюНайчастіше поділ однієї кімнати на вітальню і спальню є мірою вимушеною, але при грамотному підході подібний проект може стати справжньою знахідкою для господарів квадратних метрів. Якщо розміри кімнати дозволяють поставити ліжко і гостьовий диван, то зонування варто зробити обов'язково.

Місце для ліжка потрібно виділити в максимально віддаленому від вхідних дверей ділянці кімнати. Якщо в кімнаті тільки одне вікно і воно знаходиться в спальній зоні, то глуху перегородку між зонами ставити не можна. 

Влагомер древесины Украина купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Розділити простір можна за допомогою ширми або штор. Основна перевага подібних пристроїв в тому, що користуватися ними можна тільки при приході гостей. Для поділу також можна використовувати наскрізні стелажі, невисокі комоди і барні стійки. Ці предмети меблів відмінно розмежують простір, але при цьому не будуть обтяжувати простір і перешкоджати проникненню необхідної кількості природного світла. Одним з останніх дизайнерських відкриттів для зонування простору є високоміцні скляні розсувні двері. Вони повністю відгородять спальну зону, прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр, їх єдиний недолік - висока вартість.

Також потрібно продумати світловий сценарій всієї кімнати.

Як правильно вибрати металочерепицю

Специфіка ремонту квартири в старому фонді

​ Який паркан встановити для заміського будинку?

Чим корисні фото ванних кімнат для ремонту?

Мякі меблі в інтерєрі спальні