Вибір матеріалу для обробки лазні

Готові лазні з бруса в широкому асортименті сьогодні пропонуються різними компаніями-забудовниками. Повністю підготовлене до експлуатації будова - відмінне рішення для тих, хто хоче скоротити власну участь в роботі і позбутися від турбот, отримавши чудовий результат в найкоротші терміни. Головне завдання замовника - визначитися з облицюванням. Оздоблення лазні під ключ може виконуватися за допомогою самих різних матеріалів - в даний час на ринку вони представлені в достатку. Сучасний брус ретельно обробляється і шліфується на заводі, тому зовнішня обробка в більшості випадків не потрібно, а ось над внутрішніми стінами доведеться попрацювати.

Вимоги
Для початку давайте виділимо основні вимоги, яким повинен відповідати абсолютно будь-облицювальний матеріал.

Безпека і гігієнічність. Це найважливіший критерій. Облицювання не повинна мати в своєму складі ніяких токсичних складових. Справа в тому, що лазня - це місце, де «панує» висока температура і вологість. Такі умови можуть спровокувати виділення шкідливих речовин.

Стійкість і довговічність. Будь-яка обробка повинна бути стійкою до найскладнішим умовам. Волога і пар чинять постійний негативний вплив, яким повинен протистояти матеріал покриття стін, підлоги і стелі.

Економічність і зовнішня привабливість. При зведенні готової лазні з бруса може бути використаний матеріал будь-якої цінової категорії. Але фахівці не вважають раціональним рішенням витрачати великі суми на обробку - сьогодні на ринку представлений досить широкий вибір для того, щоб кожен бажаючий зміг підібрати матеріал відповідно до своїх можливостей і смаками.


Варіанти
Тепер давайте розглянемо основні облицювальні матеріали, які застосовуються найчастіше.

Вагонка або блок-хаус. Це універсальне рішення, яке гідно впишеться в інтер'єр, не буде негативно впливати на здоров'я і зможе прослужити протягом довгих років. Під таким матеріалом стіни «дихають», а в приміщенні зберігається комфортний мікроклімат.

Кахельна плитка. Кахель також дуже популярний в процесі обробки лазні під ключ. Плитка не містить токсинів, відрізняється стійкістю і міцністю. Асортимент дозволяє підібрати рішення в будь-якому стилі.

Гіпсокартонні листи. Вологостійкий гіпсокартон може використовуватися при облицюванні стін кімнати відпочинку або мийної. Припустимо, але не рекомендується вибирати його для обробки парної.

Схема електропроводки лазні

Матеріал для зрубу лазні

Монтаж підлоги в лазні

Де Дешево Купити Зруб Лазні

Саратов Купити Зруб Лазню