Планування майбутньої заміській резиденції


Гучна назва статті має на увазі не багате оздоблення заміського ділянки, а оптимізоване розташування всіх його елементів для потреб і комфорту власника. При проектуванні розташування заміського будинку, господарських будівель, пристосувань для відпочинку необхідно враховувати рівень нахилу ділянки, грунтових вод, напрямок вітрів. 

Купить оригинальные наушники монстер битс по самоый выгодной цене на сегодняшний день.

Для цього проводяться геодезичні дослідження. Виходячи з отриманих даних, плануються особливості розташування дачного домівках на ділянці. Вибір правильного місця для його будівництва забезпечить довговічність конструкції. При цьому основними завданнями таких досліджень є запобігання підмивання підстави споруди, її осідання, загороджування сонця для посаджених рослин та інше. Вельми рекомендується також проводити дослідження грунтових вод на предмет наявності в них жирів.

Різновид фундаменту вибирається, виходячи з рівня підземних вод і щільності ґрунту. Наприклад, установка паль оптимально підходить для дуже пухкої грунту. Геодезичне дослідження допомагає також визначитися з установкою систем водопостачання.

Як правильно вибрати металочерепицю

Паркан для заміського будинку

​ Який паркан встановити для заміського будинку?

Вибір печі для приватної заміської лазні