План будівництва будинку

Після з'ясування питання про напрямок руху грунтових вод внесіть коригування в план будівництва будинку і планування ділянки. Порядок такої - по потоку стоять: свердловина, будинок (будинок і гараж), каналізація, госпбудівлі, холодний туалет (це для душі).

Вы можете приобрести реле УЗО по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Може статися так, що вся вулиця була спроектована без обліку руху грунтових вод або Ваш будинок виявився на протилежній стороні. У цьому випадку, порядок будівництва господарських споруд може бути як у всіх будинків в цьому ряду, а порядок: свердловина, будинок, септик - повинен обов'язково дотримуватися з урахуванням будівель на найближчому сусідній ділянці.
Рівень (висота), прилеглого до ділянки, рельєфу місцевості щодо Вашої ділянки і місця установки фундаменту будинку обов'язково повинен враховуватися при плануванні і розбивці ділянки під установку будинку.
Можливо, Вам доведеться побудувати будинок там, де була виділена ділянка і вибирати Вам не довелося. Та й при особистому виборі можна помилитися. Але, в процесі підготовки до будівництва будинку, всі помічені недоліки необхідно виправити, щоб не боротися з неприємностями в майбутньому. Інакше це може виявитися Сізіфовою працею на все життя.
Примітка. Ніколи не плануйте розташування септика будь-якого типу перед будинком по потоку грунтових вод. Це може стати причиною підвищеної вологості в підпіллі з усіма витікаючими неприємними наслідками.

Як вибрати раковину

Паркан для заміського будинку

Вимощення будинку.

Опалення приватного будинку

Як вибрати раковину

Вогнезахист будинку