Забиті батареїПри довгої експлуатації в батареях може зібратися іржа, вапняний наліт і інші забруднення. якщо не проводити своєчасні профілактичні роботи, то утворилися забруднення можуть негативно позначитися на роботі всієї системи або повністю вивести її з ладу.


В якості профілактики може використовуватися продування системи за допомогою спеціального гідродинамічного насоса. Ось тільки навряд чи такий насос лежить у кого небудь в гаражі і чекає свого часу. Та й для роботи з такою технiкою необхідно володіти спеціальними навичками.


Тому, для продувки системи спеціальними пристроями краще звертатися в спеціалізовані компанії. Якщо фінансові можливості не дозволяють скористатися послугами фахівців, можна заощадити і почистити радіатори самостійно.

Ось тільки робота ця не найлегша. Першим ділом, необхідно відключити свою квартиру від системи опалення. Після чого знімати кожну батарею і промивати напором води зі шланга. Потім батарею ставити на місце.

На закінчення хочеться нагадати, що профілактика є кращим лікування. У випадку з системою опалення профілактикою можна вважати своєчасне видалення повітря з батарей.

Вибір матраца

Пенобетон

Проекты бань из пб