Як і де шукати місце під будівництво свого власного будинку?

 Насамперед, слід танцювати від місця роботи, якщо це місце географічно знаходиться в одній точці з місцем Вашого проживання в даний час.

Якщо для Вашої професії місце розташування будинку ніякої ролі не грає, то цю умову можна пропустити. Але основною умовою слід вважати, що розташування будинку повинно бути якомога ближче до місця роботи. Нормальним можна розглядати умова, при якому на дорогу від дому до роботи потрібно 30 хвилин і менше, так як щоденна трата свого особистого часу може відняти у Вашому житті не один десяток доби на рік.


Звичайно, це питання вирішувати Вам, але моя порада - не витрачайте своє життя на дорогу до місця своєї роботи, по можливості, звичайно. Саме з урахуванням зручності і витрат часу на дорогу дім-робота ми і повинні шукати земельну ділянку під будівництво будинку.

Це може бути просто ділянку неосвоєною землі, незатребуваний або кинутий. Можливо це ділянка зі старими будівлями, які доступно викупити за відносно невеликій ціні. Шукайте різні варіанти - на околиці міста, мікрорайону або в найближчому до міста населеному пункті з боку розташування місця Вашої роботи.

При наявності особистого автомобіля або маршрутів громадського транспорту розташування населеного пункту від центру міста може взагалі ролі не грати. У кожному разі, почніть пошуки з муніципального освіти, підключайте до пошуків своїх родичів і друзів і тоді Ваші устремління будуть приречені на успіх.

Каналізація для приватного будинку

​ Який паркан встановити для заміського будинку?

Будівництво фундаменту для каркасного будинку