Вогнезахист будинку

 Вона може проводитися найрізноманітнішими способами - починаючи від просочення, фарбування, обмазки і закінчуючи прокладки захисного шару з рулону спеціальним безповітряним обладнанням. Це позбавляє полум'я доступу до кисню, що підвищує шанси на затухання вогнища загоряння завдяки захисному шару. Крім того, є ймовірність, що полум'я буде тихо тліти, якщо вміст кисню в приміщення буде мінімальним.
Також особливого захисту потрібно піддати кімнати, в яких містяться каміни і інші тому подібні пристрої. Адже справжній камін - це не тільки краса, затишок і можливість посмажити шашлики будинку в будь-який час року. Це ще і полум'я, яке може стати великим і почати лизати стіни, якщо за ним не встежити. Але найбільшу небезпеку представляють іскри, які здатні не тільки зіпсувати ваш улюблений килим або плед, а й стати причиною пожежі.


У каталозі продукції пропонованої компанією "Теплопрок" можна підібрати вогнезахист для різних видів конструкцій: вогнезахист повітроводів, вогнезахист металоконструкцій, вогнезахист залізобетону, вогнезахист дерев'яних конструкцій, вогнезахист кабелів.
Пильної уваги заслуговують кімнати, де присутній дерев'яне оздоблення, особливо якщо шар деревини досить сухий і тонкий. Це - ідеальне умови для потужного пожежі, тому варто бути уважним, стежити за станом проводки, а дерево обробити антипіренами. Найкращим варіантом буде просочення, однак якщо для цього процесу немає умов, то вогнезахисні фарби і лаки можуть стати непоганою альтернативної. Не варто також забувати, що крім пасивної пожежної захисту існують також системи більш активної дії: здатні залити всю кімнату потоками води і (або) піни при появі найменшої іскри, полум'я, диму або ж при досягненні в кімнаті певного температурного порога.
Вибір засобів, зрозуміло, залишається за вами. Але робити його варто, консультуючись ретельно з фахівцями.

Баня зі зрубу Ціна

Вимощення будинку.

План будівництва будинку