Вибір печі для приватної заміської лазні


Багато з тих, хто володіє заміським ділянкою, мріють про будівництво на своїй території власної лазні. Її користь для здоров'я відома вже багато століть. Саме тому лазні стали стрімко знову входити в моду. Час не стоїть на місці і нові ідеї постійно втілюються в життя. ІК сауни тому доказ. Але повернемося до нашої публікації.


Як відомо, піч - головна частина лазні. Тільки завдяки їй приміщення прогрівається до необхідної високої температури, а також утворюється пара. Для лазень використовується так звана піч-кам'янка. Від звичайної печі її відрізняє наявність в конструкції спеціального контейнера для каменів. Ці камені прогріваються від печі, а потім поливаються водою для утворення пари.

До банним печам пред'являються досить високі вимоги. Будь піч повинна мати високу теплопродуктивність, тобто швидко нагрівати повітря до високих температур (близько 45? У підлоги і більше 90? Під стелею), утворювати достатню кількість пари, при цьому не виділяючи диму і газу, а також бути економічною у витраті палива.

Банні печі мають кілька різновидів, що відрізняються специфічними особливостями і використовуваними для різних типів лазень. Перша відмінність полягає в конструкції самої кам'янки - ємності для каменів. Вона буває або відкритими, або закритою.

Каналізація для приватного будинку

Опалення приватного будинку

Вибір матеріалу для обробки лазні

Пічь для приватної лазні