Укріплення берегів.На сьогоднішній день укріплення берегів водойм стало досить популярною послугою. Береги, хочемо ми чи ні, з часом стають менш міцними. Причиною подібних руйнувань стає безпосередній вплив води на береги.


Річка знаходиться в постійному русі, а тому надає певний натиск на сухопутну частину. Берег починає руйнуватися. Але ж хочеться, щоб водойма зберігав свої обриси протягом багатьох років. Якщо людина знайшла хороше місце на березі річки для відпочинку з сім'єю, то йому навряд чи захочеться, щоб через певний час воно зникло. За допомогою ефективних і дієвих методів врятувати грунт від ерозії та інших руйнівних чинників можна.

Укріплення берегів річки відбувається як за допомогою природних, так і за допомогою штучних матеріалів. Такі роботи дійсно здатні зберегти природну прибережну територію. Фахівці проведуть необхідні заходи за попередньою оцінкою, після чого вже приступлять до безпосереднього берегоукріплення.

0_83571600_1352987080_imageДля виконання укріплення берегів використовуються перевірені технології. Для цього в один рівень замиваються палі з дуба. Всі вони встановлюються в прибережний грунт вертикальним чином і стискаються між собою. В результаті буде отримано огорожу, схоже на надійний щит.

Зруб Лазні Фото Ціна

Утеплення даху

Зруби Бань Проекти

Зруби Бань під Ключ

Зруби Бань Хакасія