Секрети вибору підходящої ванни саме для вас!
Саме через наявність стількох варіантів, з яких можна вибирати, люди, найчастіше, вивідує труднощі при виборі підходящої моделі. Все одно, яка акрилова, чавунна, металева або мармурова ванна купити її можна в сучасних магазинах. Але як не помилитися у виборі? Для того щоб полегшити Вам вибір, ми розповімо вам про всі нюанси, що потрібно знати та кроки, що потрібно проробити перед покупкою хорошою ванни.


По-перше, виміряйте місце, де Ви плануєте її розмістити. Якщо ви не робите повномасштабну реконструкцію ванної кімнати, то вам знадобитися модель такого ж розміру, як і стара. Вимірювання включають в себе і те, що потрібно відзначити, де буде розташований кран зі змішувачем. Правильні вимірювання заощадять вам гроші і нерви в процесі установки ванни.

По-друге, подумайте про гарячу воду. Якщо ви розглядаєте дуже велику модель, наприклад, досить глибоку ванну, то переконаєтеся, що ваш водонагрівач або бойлер є досить потужним, щоб поставити достатньо гарячої води. Ванну купити можна будь-яких розмірів, але головне не забувати про ті особливості що має кожна окрема модель.

Не забувайте перевірити якість і міцність матеріалу. Більшість звичайних ванн прослужать, принаймні, 15 років. Акрилові ванни більш довговічні, ніж зі скловолокна, але вони вимагають більш ретельного догляду. А покриття із сталі або чавуну можуть бути легко відполіровані професіоналами і сяятимуть як новенькі!

Скільки коштує побудувати будинок з бруса

Вибір печі для приватної заміської лазні

Купити Зруб для Лазні Недорого

Секрети нанесення клею для плитки