Ремонт зруб лазні

Як зробити ремонт лазні своїми руками? З чого почати?  
Почни з тепловізійного обстеження.
В процесі експлуатації будь-яку будівлю занепадає, так що з часом виникає необхідність провести ремонт старої лазні.При цьому не обов'язково наймати бригаду професіоналів, адже все можна зробити своїми руками, а якщо не вистачає теоретичних знань, то на допомогу прийде наша школа ремонту.
Необхідність реставрації визначається за такими ознаками  
1 Швидке охолодження лазні або наявність холодно skvoznâkov технічний директор говорить про nedostatočnoj germetizacii стін і стель.
2. Запах гару, який з'являється в парилці при розпалюванні. Причина - несправність печі або димоходу.
3. Поява на стінах цвілі, гнили та інших ознак псування.
Ремонт лазень прийнято починати з ревізії. Мета даного заходу - виявлення дефектів, визначення шляхів їх виправлення і комплексу майбутніх робіт.
Перш за все, проводять огляд коробки будови  
• Якщо це зруб, то ретельно перевіряють величину і стан зазорів між вінцями.Особливо уважно потрібно вивчати кути, так як це частина будови найбільш схильна до деформацій, в той же час до 40% тепловтрат припадає саме на цю зону.
• Цегляні будівлі оглядають на предмет тріщин кладці і висолів на поверхні.
• Найбільш часта проблема каркасних будов - прихід в непридатність утеплювача, прокладеного між зовнішньою і внутрішньою стіною.
Далі оглядається дах  
Тут найчастіше зустрічається порушення покрівельного покриття, гнили на стропильних конструкціях і пр.Одночасно потрібно уважно вивчити стан пічної труби. Якщо вона складена з цегли, необхідно переконатися у відсутності тріщин, металеві конструкції перевіряються на наявність прогарів.
Наступний етап - вікна та двері для лазні, їх герметичність, щільність притвору, відсутність перекосів коробок і віконних прорізів.
На завершення проводиться огляд самих приміщень - стан вагонки в парилці, цілісність прокладеного під нею утеплювача і пароізоляції.Перевіряється також обрешетка підлоги і пропускна здатність водостоку.
Тепловізійна діагностика виявляє всі дефекти абсолютно точно і безкомпромісно! Обстеження доступно протягом цілого року.

Возможно, вам понравится:

Чим обробити зруб лазні
Чим обробити зруб лазні
Будівництво лазні зі зрубу
Будівництво лазні зі зрубу

У селі Чуваські Тімяші через дитячу пустощі з вогнем згорів сарай & Nbsp; & mdash; & NBSP; Čeboksary.ru
Пустощі obernulos 'bedoj - Полум'я ohvatilo тротуару полюса і стіни Srubu.В службу порятунку, близько 17:30, подзвонили сусіди. Прибулі на виклик вогнеборці збили полум'я через п'ятнадцять хвилин, відстоявши розташований поруч будинок.Благо, під час пожежі ніхто не постраждав.

Ціни на Зруби Бань

Ціна зрубу лазні

Авито Зруб Лазні