Пічь для приватної лазні


Відкриті печі швидше нагрівають повітря, але також швидко остигають, погано утримуючи температуру. Вони мають більш високу температуру прогрівання приміщення (до 200?), А виділяється ними пар сухішою. Відкриті печі краще підходять для невеликих лазень і саун, де часто одночасно паряться кілька людей.

Закриті печі-кам'янки прогріваються значно повільніше, але вони також повільно остигають і довше тримають температуру. Пар в таких печах більш вологий. Вони менш економічні по витраті палива, але краще підходять для великих бань.

Печі-кам'янки також різняться матеріалом і бувають металевими або цегляними. Металеві печі - менш габаритні, вони швидко нагрівають повітря, але швидко остигають. Металеві печі використовуються для невеликих парилень.

Цегляні печі вважаються класичним варіантом для справжньої російської лазні. Вони дуже великі, важкі, але надійні. Такі печі довго тримають температуру в приміщенні, але довше прогріваються.

Таким чином, металеві печі з відкритою кам'янкою найкраще підійдуть для невеликої лазні або ж сауни, в той час як великі цегляні печі із закритою кам'янкою використовуються у великих приміщеннях і справжніх російських лазнях.

Куплю Зруб на Лазню

Підлога в лазні

Де Купити Зруб для Лазні

Фундамент для зрубу лазні

Монтаж підлоги в лазні