Облаштування кухні
Кухня - це центр тяжіння для всієї родини, вона користується найбільшою популярністю серед всіх приміщень в будинку. Проектуючи приватний будинок потрібно приділити особливу увагу розташуванню і розміром кухні і вітальні. Поєднання цих двох просторів підвищить функціональність кухні і створить сімейну зону в будинку. Таке поєднання дозволить готувати і спілкуватися з членами сім'ї або, зайшли в гості, друзями не відриваючись від процесу, а крокова доступність холодильника лише підвищить зручність при швидкому перекус або сніданку.


У світі немає нічого досконалого і зіпсувати цю ідилію запросто може запах невдалих страв і вид з вчора не вимитого посуду, залишеної в раковині. Всього цього можна уникнути, продумавши інтер'єр і технічне оснащення кухні.

Кухня відокремлена від їдальні перегородкою
Інтер'єр вітальні суміщеної з кухнею

При невеликих розмірах будинку або в квартирі кухня може бути сполучена з вітальнею або їдальнею. Це, дозволяє не втративши функціональності кухні, зробити затишну їдальню зону, але для цього необхідно грамотно вписати робочу частину кухні в загальний інтер'єр або якимось чином приховати її.

Кухня вітальня в єдиному стилі

Важливим правилом в такому об'єднанні є дотримання цілісності в дизайні кухні і вітальні. Інтер'єр робочої зони кухні повинен поєднуватися з вітальні в деталях, тоді не буде відчуття дискомфорту, тому, що в кухні просто зламали стіну. Вплив на це відчуття робить навіть меблі, яка при грамотному продумуванні інтер'єру буде однієї серії в обох приміщеннях.

Маленька кухня в єдиному стилі

Якщо дизайн кухонного та вітальні зони заплановано різний, то необхідно візуально відокремлювати, при цьому домагаючись максимально плавного переходу між цими просторами.

Популярне рішення відділення вітальні і кухонної зони - барна стійка, яка приховає частину робочої зони кухні, але при цьому дозволить, при необхідності невимушено спілкуватися під час сніданку або з раптово прийшли гостем не відволікаючись від процесу приготування їжі.

Кухня з барною стійкою

Хорошим рішенням візуально відокремити робочу кухонну зону від їдальні це зробити в них підлогу з різним покриттям. Це може бути як просто колірне рішення, так і застосування різних типів матеріалів, але в будь-якому з цих випадків не варто забувати про практичність підлоги на кухні, яких повинен легко відмиватися і, бажано, «залишати в живих» впала чашку. Основним же завданням підлоги у вітальні, створити, в поєднанні з іншими деталями інтер'єру, тепло і затишок родинної вечері.

Різну стать на кухні і в вітальні
Як відокремити кухонну зону від вітальні

Якщо навіть кухня має незначну площу, то є кілька способів розділити візуально ці два простору, які допоможуть це зробити в залежності від форми і площі приміщення.

Якщо простір вітальні має нішу, то в ній природним чином буде розташована кухня. Таке розташування позначить пріоритет вітальні, а кухня буде виглядати лише як інструмент. Якщо дозволяє площа, то можна задуматися про комплектування кухні островом. Це ще більше підкреслить кухонну зону.

Острів на кухні
Кухня стоїть в кутку також буде візуально відокремлена від вітальні зони. Існує безліч способів розділити ці простору: установка барної стійки, острови, зміна підлогового покриття, висоти стелі, створення подіуму для кухонної зони це тільки частина можливостей, якими володіє дизайнер при проектуванні кухні. Існує ще маса прозорих, напівпрозорих перегородок, капітальних стін на які можна повісити кухонні полиці або стін з гіпсокартону з нішами, в де розташуються елементи декору. Не варто також забувати про можливості, що дає нам освітлення. Все це дозволити створити затишок в самому серці будинку.

Ремонт у ванній кімнаті

Меблі у ванній фуршеты

Ціна зрубу для Лазні

Чи потрібен мауерлат?

Забиті батареї