Мякі меблі в інтерєрі спальні
М'які меблі в інтер'єрі спальніСовременние дизайнери ставляться досить скрупульозно до інтер'єру спальні. По-перше, потрібно враховувати переваги господарів, а по-друге, потрібно зберегти баланс між функціональністю всього інтер'єру і його органічністю. При цьому в спальні необхідно створити особливу спокійну обстановку, адже саме тут людина відпочиває і спить. У цьому допоможе м'які меблі.


Можна сміливо назвати спальню «царством» снів і відпочинку. Якщо в кімнаті господарі тільки сплять, то краще встановити двоспальне модель ліжка. А що робити, якщо ця кімната днем виконує роль дитячої? Тоді можна замість ліжка придбати диван-трансформер, на якому вночі можна спати а вдень у зібраному вигляді він не займе багато простору.
Нюанси при виборі меблів

• Розмір. Тут потрібно враховувати власні побажання, розташування і габарити спальні. Роблячи виміри, необхідно враховувати відступи від опалювальних приладів і підвіконня. Також потрібно врахувати розмір меблів в розкладеному вигляді. Адже в зібраному стані диван може відмінно вписатися в передбачуване місце, а якщо його розкласти може не вистачити місця;

Будівельний інструмент

Фундамент для зрубу лазні

Будівельні матеріали