Монтаж відкатних воріт
Наступний етап полягає в складанні каркаса воріт. Для початку створюється несуча рама, яка повинна володіти трапецієподібної формою. Посередині її слід прикріпити ребра жорсткості, причому вони можуть розташовуватися як по вертикалі, так і по горизонталі.
монтаж відкатних воріт


В результаті виходять квадратні секції, в кожній з яких по діагоналі слід закріпити ще по одному ребру жорсткості. У кожному отриманому трикутнику потрібно зробити трапецію, а при цьому ребра жорсткості будуть розділяти прямі кути посередині. Всі труби до даної конструкції необхідно прикріплювати за допомогою зварювання, а до нижньої частини рами треба приварити напрямну. Отримана конструкція буде являти собою відкатні ворота.

На останньому етапі роботи здійснюється оббивка воріт, а попередньо потрібно всі металеві елементи прогрунтувати, а також пофарбувати якісними фарбувальними засобами, які не тільки додадуть конструкції певного відтінку, але і будуть захищати її від негативних впливів.
установка воріт

Тільки потім можна здійснювати кріплення обшивальних матеріалів, причому застосовувати можна абсолютно різні матеріали. Для цього ефективно використовуються сендвіч-панелі або предмети, зроблені за допомогою художнього кування, а також можна використовувати панелі з дерева або пластику.

Установка відкатних воріт

Купити Зруб Лазні в Орші

Монтаж підлоги в лазні