Монтаж підлоги в лазні

Обробку дощок і брусків полків і крамниць теж раджу зробити двократним покриттям лаком видимої поверхні з проміжною легкої шліфуванням. При цьому консистенція лаку повинна бути - 1 частина лаку на 2 частини розчинника або розчинника.


Бруски і дошки, покриті з одного або двох сторін в залежності від місця установки, зберігають "дихаючі" властивості, що не чорніють і рідше вимагають періодичної чистки.

Для швидкого нагріву поверхні підлоги в зимовий час, слід встановити піч на бетонну підлогу так, щоб її підстава була нижче лінії підлоги (малюнок 4). При такому розташуванні банної печі рух теплого повітря відбувається не тільки у верхній частині приміщення, а й під поверхнею підлоги. При цьому, корпус грубки повинен стояти на ніжках, а не на цеглі.

Перегородка між приміщеннями миття і парної виготовляється з тонкої струганої дошки або вагонки і ставиться прямо на поверхню підлоги (малюнок 5).

Така конструкція забезпечує хорошу ізольованість приміщень і швидко розбирається при необхідності реконструкції або ремонту будь-яких деталей приміщення. Крім того, її можна зробити знімною для збільшення загальної відкритої площі приміщення, при необхідності.

Для того, щоб перегородка була міцною і, при необхідності, легко забиралася, кріплення робляться за допомогою алюмінієвих куточків, як показано на малюнку 5: на підлогу і до стелі за допомогою саморізів (шурупів) кріпиться куточок шириною 20мм, а до нього саморізами пригвинчуються дошки звичайної шпунтованной вагонки.

З якого боку закріплювати видиму смужку куточка (з боку мийки або парної) ролі не грає, вид стінки виходить акуратний з будь-якого боку. Міцність кріплення стінки досить висока. У місці розташування вхідних дверей в парну куточок не кріпиться.

Як Скласти Зруб Лазні

Підлога в лазні

Фундамент для зрубу лазні

Монтаж відкатних воріт