Купити Зруб Лазні в Ухті

Будівництво будинків, лазень, зрубів з бруса і каркасних в Ухті

 

Один з напрямків нашої діяльності це будівництво дачних будинків і бань із бруса або каркасних.

 

Працюємо з технологіями споруди з цілісного бруса »не струганий, струганий, профільований" або каркасний "стійки, утеплення, обшивка внутрішня і зовнішня вагонкою або імітацією бруса".

 

Зруби будинків і бань під ключ

 

В наших будівлях ми в основному використовуємо брус перерізом 150 х 150 мм.при цьому товщина стіни без обробки виходить 15 см. При необхідності можливе використання більш великого перерізу 180 х 180 мм.200 х 200 мм. і 200 х 250 мм.

 

Брус це цілісний масив дерева, тому схильний до усадки.В результаті чого будівництво будинку під ключ при існуючому фундаменті здійснюється в кілька етапів.

 

Спочатку будуємо зруб без вікон і дверей. Залишаємо його в спокої на час усадки яка займає від 8-ми до 10-ти місяців.І безпосередньо після усадки проводимо обробку будинку або лазні під ключ.

 

Вінці бруса ми скріплюємо дерев'яними шконтамі що забезпечує більш рівномірну усадку новій будові.

 

Каркасні будинки

 

Основна перевага каркасних будинків в тому, що вони не вимагають усадки.Тобто вони зводяться в максимально стислі терміни.

 

Конструкція виходить легка і міцна. Вартість будівництва залишається низькою.

 

Зовнішня обшивка каркаса виробляється в основному ОСБ плитою.(Orientirovanno-stružečnaâ пластини (Англо-орієнтованого стружечная плита, ОСП) -. Mnogoslojnyj (3-4 шарів) список, що складається з drevesnoj стружки, skleennoj smolami з додаванням синтетичного воску і борної кислоти).І отделивается за вашим бажанням: імітація бруса, блок хаус, вагонка, сайдинг і так далі.

 

Фундамент

 

Природно займаючись будівництвом будинків і лазень, ми займаємося пристроєм фундаменту.То-є ми виробляємо весь спектр робіт. Будуємо від фундаменту до коника.

Будівництво дачного будинку, лазні в Ухті

Возможно, вам понравится:

Рубка зруб в канадську чашу
Рубка зруб в канадську чашу

В Ризі можна безкоштовно викупатися в гарячому японському джерелі & NBSP; & mdash; & NBSP; The Baltic Course
В Японії традиція громадських лазень онсен дуже древня, але як і раніше популярна.Щоб познайомити з цією традицією рижан, на Еспланаді буде розміщений дерев'яний зруб, і кожен рижанин і гість міста зможе насолодитися теплою ванною посеред осінньої столиці.

Купити Зруб Лазні в Бресті

Купити Зруб Лазні в Ризі

Купити Зруб Лазні в Орші