Купити Зруб Лазні в Ризі

Поразмышлял, где должен располагаться фронт-офис Студии Срубов? В шумном мегаполисе, поближе к клиентам? Нет уж, дудки. В город я люблю приезжать гостем, не чаще раза в неделю, благо, пока дети не пошли в школу, имею такую возможность. поміркувати, де повинен розташовуватися фронт-офіс Студії Зрубів? У галасливому мегаполісі, поближче до клієнтів? Ні вже, дудки.В місто я люблю приїжджати гостем, не частіше разу на тиждень, благо, поки діти не пішли до школи, маю таку можливість.

 

Самим гармонійним мені видається розташувати фронт-офіс Студії Зрубів там, звідки ці самі зруби родом, тобто в лісі.

 

Купив будівлю колись школи, після - магазина, в глухий лісовий білоруському селі, в лісі, неподалік від річки.Землю (хм, ліс) теж купив, всього 90 кілометрів від Мінська.

 

Самым гармоничным мне представляется расположить фронт-офис Студии Срубов там, откуда эти самые срубы родом, то есть в лесу. Старий зруб будемо зносити, його стан не залишає інших можливостей.На історичному фундаменті з валунів побудуємо новий зруб, де і будемо приймати гостей і друзів.Електрика є, що ще треба. Питання з інтернетом вирішимо.

 

План приблизно наступний, захотів ти купити готовий зруб або проект у Озерного замовити, приїжджаєш в гості до студії.Попросіть пару-трійку gostevyh domikov Вудс. Старый сруб будем сносить, его состояние не оставляет иных возможностей. На старом фундаменте из валунов построим новый сруб, где и будем принимать гостей и друзей. Priehal парові днів, gribočkov posobirat 'якщо восени.На річку сходити, чарку чаю з озерної випити, подивитися як проектується / рубається твій зруб.Лепота!

 

Площа першого поверху порядку 105 квадратних метрів, плюс мансарда стільки ж.Цілком достатньо.

 

На території будуть демонструватися і продаватися готові зруби, лиштви та що нитка супутнє.Баньку побудуємо, щоб гості могли попаритися в лісі, на природі.

Возможно, вам понравится:

Рубка зруб в канадську чашу
Рубка зруб в канадську чашу

В Ризі можна безкоштовно викупатися в гарячому японському джерелі & NBSP; & mdash; & NBSP; The Baltic Course
В Японії традиція громадських лазень онсен дуже древня, але як і раніше популярна.Щоб познайомити з цією традицією рижан, на Еспланаді буде розміщений дерев'яний зруб, і кожен рижанин і гість міста зможе насолодитися теплою ванною посеред осінньої столиці.

Купити Зруб Лазні в Бресті

Купити Зруб Лазні з Осики

Купити Зруб Лазні в Ухті