Купити Зруб Лазні в Опочке

Зруби бань і будинків з Псковської області (Санкт-Петербург, Псков, Опочка).
Компанія Строй60 надає послуги з виготовлення та будівництву дерев'яних зрубів з колоди з Псковської області рОпочка по недорогим цінами без посередників від виробника.

 

Контакти:  
+7 (9.

 

Види рубки будинків, лазень, і котеджів: рубка зрубів в Лапу (окорённое або стругана колода), зруби в Руську чашу, Норвезький стиль рубки (Лафет).

 

За розмірами: від 3х3, 6х6, до 13х15 метрів можливі й великі розміри.

 

По призначенню будівництва: будинки, лазні, котеджі, готелі, кафе, ресторани, господарські будівлі, гаражі.

 

По готовності будівництва: виконуємо роботи, як з виготовлення зрубу, так і по Асамблея Srubu котедж, будинок або лазні під дахом і під ключ з внутрішньою обробкою в лазні з паром, тaк і будинків.

 

Сировину і матеріали. Для будівництва зрубів будинків і лазень наша компанія використовує такі матеріали: Сосна, Ялина, Осика побажанню замовника можливо опрацювання питання про використання іншої деревини.
Діаметр колоди від 18-20мм до 40 мм (для дому оптимальним діаметром є 20-25 мм).

 

Регіони та області, в яких здійснюємо роботи по будівництву зрубів будинків, лазень і котеджів: СЗФО: Новгородська область і Великий Новгород, Санкт-Петербург і Ленінградська область Псковська (Псков, Великі Луки, Острів, Опочка, Пушкінські гори, Печори), ЦФО: Москва і Московська область,, Твер і Тверська область.

Возможно, вам понравится:

Рубка зруб в канадську чашу
Рубка зруб в канадську чашу

Оренбурзьке село оголосило свої санкції Обамі & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА
Реалізація пиломатеріалів, srubov Баня йти Непогано і приносить доход не тільки Пилорами власника, ні покарання.Податки це підприємство платить справно. І двадцять робочих місць у селі сьогодні - на вагу золота.***. Виявилося, не тільки в Полібіно «ввели» відповідні санкції.

Купити Зруб Лазні 4 травня

Купити Зруб Лазні в Ухті

Купити Зруб Лазні в Бресті

Купити Зруб Лазні в Ризі

Купити Зруб Лазні в Гродно