Купити Зруб Лазні Рф

Технологія будівництва лазні з колоди нічим не відрізняється від спорудження дерев'яних будинків, дачних будиночків і різних господарських будівель.Матеріали, методи і технології будівництва (см. Статтю про процес рубки) використовуються ті ж, але присутні деякі особливості.Враховуючи їх, можна побудувати лазню, максимально відповідну Вашим потребам і фінансовим можливостям.

 

Перед будівництвом лазні уявіть собі зовнішній вигляд лазні, визначитеся з її розміром і внутрішнім плануванням.Важливо продумати, яка буде встановлена ​​піч та інше обладнання (бак з водою, душова установка і ін.) Адже зруб лазні буде посмтроен по вашим вимоги.

 

Особливості будівництва зрубів бань

 

Вхід в лазню бажано розташовувати з південної сторони, оскільки взимку замети на цьому боці менше і тануть швидше.Вікна ж правильніше буде розташувати із західного боку, щоб вечорами довше користуватися природним освітленням і зустрічати захід сонця.

 

Кращим матеріалом для будівництва лазні вважається дерево, так як дерево «дихає» і відмінно утримує тепло і пар, швидко просихає.Дихається в такій лазні легко і вільно, а запах самого дерева доповнює букет приємних відчуттів.

 

Найбільш підходящим деревом для зрубів бань вважається сосна, так як вона володіє рядом чудових якостей.Зруб лазні з сосни швидко і повністю вбирати пар, зберігаючи при цьому постійну температуру і вологість в парній.Природні ароматичні речовини, що містяться в деревина сосни, виділяються при підвищенні температури і вологості повітря, що сприяє створенню сприятливого мікроклімату в будь-якій лазні.

 

Для того щоб лазня була якісною потрібно врахувати кілька пунктів:

 
     
  • якісна конопатка є одним з важливих моментів
  •  
  • теплоізоляцію бажано робити в кілька шарів.Вибір матеріалу відіграє важливу роль.
  •  
  • двері, як правило, встановлюють одностулкові і вже звичайних шириною до 80 см, висота від підлоги 170 см, також робиться поріг висотою 20 см з метою максимально зберегти тепло.
  •  
  • Між парилкою і мийним відділенням можна встановити будь-які двері.Обов'язково треба залишити зазор між підлогою і дверима близько 5см, а поріг робити не потрібно.
  •  
 

Обратівншісь до нас, ви отримаєте зруб лазні найвищої якості за приемлимой ціною.Ми пропонуємо як типові моделі, ціни на які наведені нижче, так і виготовлення за індивідуальними проектами.


pure cambogia ultra

Возможно, вам понравится:

Зруби з Псковської області.mpg
Зруби з Псковської області.mpg

Оренбурзьке село оголосило свої санкції Обамі & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА
Реалізація пиломатеріалів, srubov Баня йти Непогано і приносить доход не тільки Пилорами власника, ні покарання.Податки це підприємство платить справно. І двадцять робочих місць у селі сьогодні - на вагу золота.***. Виявилося, не тільки в Полібіно «ввели» відповідні санкції.

Купити Зруб Лазні Ціна

Купити Зруб Лазні в Ризі

Купити Зруб Лазні 6Х6