Купити Готовий Зруб Лазні

Вирішили побудувати лазню, хороше і правильне рішення про її плюсах говорити можна нескінченно, але тут ми обговоримо, як можна побудувати лазню якісно і недорого.

 

Перше: що спадає на думку купити готовий зруб лазні і побудувати його самому, але тут не все так просто як здається будівництво дерев'яної лазні це ціла наука, тому для початку доведеться вивчити статті з будівництва лазні.

 

Друге ви впевнені, що професійні будівельники роблять дерев'яні зруби для лазень краще, і ви хочете замовити баню і побудувати зруб під ключ, тоді вам треба замовляти зруб лазні з установкою.Наприклад наша фірма Зруб лазні 5x4 доставить в будь-який зручний для вас час, без передоплати, встановить в перебігу 3-5 днів (з досвіду минулих років навесні і влітку можлива затримка доставки зрубу від 7-10 днів, з причини того що утворюється черга).

 

Як купити зруб лазні

 

Рада як купити зруб лазні:

 

Перш за все визначитеся що входить у вартість лазні, за що ви платите:

 

- Що входить в комплект матеріалів лазні? - Ціна зрубу лазні може бути менше, якщо у вартість не включена доставка до вашої ділянки, багато фірм навіть за розвантаження зрубу беруть гроші.

 

- Чи включена у вартість збірка зрубу?

 

- Який фундамент для лазні, і входить він у вартість лазні?

 

- Необхідно детально обговорювати всі деталі і дізнаватися точну, кінцеву ціну лазні разом з усіма додатковими роботами.

 

Ціна на зруби

 

Ціна на зруби змінюється в залежності від декількох факторів, основні:

 

- який матеріал використовується (сосна, ялина, модрина, осика).

 

- як рубаються зруби в чашу або в лапу.

 

- підбір лісу по діаметру. Важливо розуміти що - лазні під ключ, зруби бань, готові лазні і - це різні речі.

 

Зруб лазні колоди називаються вони «вінцями», які ще треба зібрати.Зібравши в певному порядку ці колоди ми отримуємо стіни лазні, які називаються «колодязь» зрубу.Колодязь лазні - це основа лазні, без фундаменту і без даху, без вікон і дверей - одні стіни з колод без підлоги і стелі.

 

Готовий зруб лазні

 

Готовий зруб лазні зазвичай мають на увазі, що до вас на ділянку доставлять зруб лазні і встановлять його під дах, решта робіт доведеться робити самостійно.Цей варіант економічний по грошам, але трудомісткий. Зате він хороший тим, що збирати зруби приїжджає та ж бригада що його і рубала, або будівельники тієї фірми, де ви замовляли зруб, і якщо раптом з'являться якісь проблеми вони будуть їх виправляти безкоштовно.

Возможно, вам понравится:

Зруб будинку, лазні. Норвезька
Зруб будинку, лазні. Норвезька

Цегляна лазня: переваги та технології & Nbsp; & mdash; & NBSP; Наша Довголіття
Будівництво цегляного будинку під ключ На сьогоднішньої день Різноманітність будівельних матеріалів дозволяє побудувати лазню з цегли, kotoraâ не тільки альтернативу Стані otličnoj до традиційної дерев'яної конструкції, але і матиме suŝestvennyh ряд переваг.

Продаж Готових Зрубів Бань

Купити Зруб Лазні

Купити Зруб Лазні в Ризі

Саратов Купити Зруб Лазню

Купити Дешевий Зруб для Лазні