Фундамент для зрубу лазні

фото разметка участка под фундамент При підготовці майданчика під будівництво лазні або будинку потрібно враховувати, що вона повинна бути абсолютно рівною, з незначним ухилом в одну зі сторін.Це дозволить забезпечити хороший стік дощової води та запобігти затапліванія талими водами.

 

Розмітка ділянки під фундамент можна використовувати фрагменти арматури перетином 10 мм і більше в поєднанні зі звичайною волосінню.Використання волосіні зручно тим, що вона не схильна розтягуванню і не провисає під дією від кліматичних умов, гравітації і температури.

 

Для початку просто кріплять лісочку до арматури і потім за допомогою нівеліра вибирають пряму під нуль фундаменту і відбувається монтаж обноски фундаменту. фото Песчаная подушка под фундамент Яка представляє з себе два кілочка вбитий у землю по ширині майбутнього котловану по фундамент і з'єднаний перпендикулярної дощечкою.Обноску кріплять на відстань 1- 1.5 м. Від фасаду будинку. Дивіться відео нижче там все наочно пояснюється.

 
     
  • Відповідно до ГОСТами споруджуваний будинок не повинен розташовуватися на відстані менше 3 метрів від меж сусідніх ділянок і не перебувати ближче 5 метрів від фронтальної сторони ділянки.
  •  
  • Відступивши необхідні відстані від меж ділянки, можна починати розмітку фундаменту.
  •  
  • Спочатку знімається рослинний шар грунту і вирівнюється площадка.Після цього, відповідно до проектом лазні або будинку, наноситься контур фундаменту.Ширина фундаменту розраховується на основі конструкції стін, але не менше ширини стіни, збільшеною на 10 см.
  •  
  • Для початку розмічається периметр і вбивається в землю арматура, після чого перевіряються кути майбутнього фундаменту.
  •  
 

Перевірку кутів виконують рулеткою і лазерним нівеліром, для чого вимірюють діагоналі.Якщо розмір збігається, то кути відповідають 90 градусам. В іншому випадку необхідно підігнати розмір, переставивши арматуру до відповідності діагоналей.По закінченні цієї процедури по зовнішній стороні розмітки натягується волосінь.

 

Наступним етапом розмічаються внутрішні кордони фундаменту з урахуванням його ширини (зазвичай це 30- 40 см).Таким же чином проводиться розмітка внутрішніх перегородок, які до того ж виконують функцію ребер жорсткості фундаменту.

Возможно, вам понравится:

Фундамент під зруб: відео
Фундамент під зруб: відео
Проектування фундаменту лазні
Проектування фундаменту лазні
зруби для лазень, дач, котеджів
зруби для лазень, дач, котеджів

З легким паром: як самостійно побудувати лазню на дачній ділянці & Nbsp; & mdash; & nbsp; РІА НОВИНИ - Нерухомість
"Місце для будівництва лазні на ділянці потрібно вибирати віддалік від житлових будов, дотримуючись правил протипожежної безпеки", - пояснює експерт.Перед початком робіт він радить призвести підготовку ділянки в залежності від того, який фундамент взятий за основу.

Фундаменти під зруби будинків і
Фундаменти під зруби будинків і
Фундамент для лазні
Фундамент для лазні

Фундамент для Лазні зі зрубу

Матеріал для зрубу лазні

Купити Готовий Зруб Лазні

Ремонт зруб лазні