Де Купити Зруб для Лазні

Детальні Прибуток схема на перепродажі srubov Баня. Прибуток від 150000 рублів на місяць!  

Ідея з перепродажу зрубів може придатися будь-якому починаючому підприємцеві, який вже вирішив відкрити свій бізнес без вкладень.

 

Чому варто зайнятися таким бізнесом?  
По-перше, вибір галузі обумовлений тим, що чим більше транзакція, тим простіше працювати.Витрати на пошук клієнта для лазні і клієнта на покупку комп'ютера не сильно відрізняються.Але в першому випадку ви заробите 25 000 рублів, а в другому 2 500. А часу витратите і ресурсів, ніяк не в 10 разів більше, а можливо менше.
По-друге, тому що не потрібно ніяких вкладень, крім печатки продають матеріалів.

 

З чого почати?  
Почати слід з пошуку підрядників для виготовлення зрубів та аналізу їх цін.Вони можуть знаходитися і в 1000 кілометрів від вас, головне щоб ціна зрубу була приблизно в 2 рази нижче середньої ціни по вашому місту, а інакше Ви заробите копійки.Коли знайдете виконавців, попросіть їх вислати бланки договорів.І вже коли знайдете клієнта, ви підпишіть з ним цей договір від імені компанії-підрядника і візьмете передоплату, яка зазвичай становить 40-50% від вартості всього зрубу.Для гарантії слід клієнту написати розписку в обмін на отримання передоплати.Отриману передоплату можете відправити будь-яким зручним вам способом вашому підряднику, який після цього почне виготовлення зрубу.

Возможно, вам понравится:

Фундамент під зруб: відео
Фундамент під зруб: відео
Проектування фундаменту лазні
Проектування фундаменту лазні
зруби для лазень, дач, котеджів
зруби для лазень, дач, котеджів

З легким паром: як самостійно побудувати лазню на дачній ділянці & Nbsp; & mdash; & nbsp; РІА НОВИНИ - Нерухомість
"Місце для будівництва лазні на ділянці потрібно вибирати віддалік від житлових будов, дотримуючись правил протипожежної безпеки", - пояснює експерт.Перед початком робіт він радить призвести підготовку ділянки в залежності від того, який фундамент взятий за основу.

Фундаменти під зруби будинків і
Фундаменти під зруби будинків і
Фундамент для лазні
Фундамент для лазні

Як Зробити Зруб для Лазні

Купити Зруб для Лазні

Купити Зруб для Лазні 3Х4

Де Купити Зруб на Лазню