Де Купити Зруб для Лазні

Детальні Прибуток схема на перепродажі srubov Баня. Прибуток від 150000 рублів на місяць!  

Ідея з перепродажу зрубів може придатися будь-якому починаючому підприємцеві, який вже вирішив відкрити свій бізнес без вкладень.

 

Чому варто зайнятися таким бізнесом?  
По-перше, вибір галузі обумовлений тим, що чим більше транзакція, тим простіше працювати.Витрати на пошук клієнта для лазні і клієнта на покупку комп'ютера не сильно відрізняються.Але в першому випадку ви заробите 25 000 рублів, а в другому 2 500. А часу витратите і ресурсів, ніяк не в 10 разів більше, а можливо менше.
По-друге, тому що не потрібно ніяких вкладень, крім печатки продають матеріалів.

 

З чого почати?  
Почати слід з пошуку підрядників для виготовлення зрубів та аналізу їх цін.Вони можуть знаходитися і в 1000 кілометрів від вас, головне щоб ціна зрубу була приблизно в 2 рази нижче середньої ціни по вашому місту, а інакше Ви заробите копійки.Коли знайдете виконавців, попросіть їх вислати бланки договорів.І вже коли знайдете клієнта, ви підпишіть з ним цей договір від імені компанії-підрядника і візьмете передоплату, яка зазвичай становить 40-50% від вартості всього зрубу.Для гарантії слід клієнту написати розписку в обмін на отримання передоплати.Отриману передоплату можете відправити будь-яким зручним вам способом вашому підряднику, який після цього почне виготовлення зрубу.

Возможно, вам понравится:

Фундамент під зруб: відео
Фундамент під зруб: відео
Проектування фундаменту лазні
Проектування фундаменту лазні
зруби для лазень, дач, котеджів
зруби для лазень, дач, котеджів

З легким паром: як самостійно побудувати лазню на дачній ділянці & Nbsp; & mdash; & nbsp; РІА НОВИНИ - Нерухомість
"Місце для будівництва лазні на ділянці потрібно вибирати віддалік від житлових будов, дотримуючись правил протипожежної безпеки", - пояснює експерт.Перед початком робіт він радить призвести підготовку ділянки в залежності від того, який фундамент взятий за основу.

Фундаменти під зруби будинків і
Фундаменти під зруби будинків і
Фундамент для лазні
Фундамент для лазні

Як Зробити Зруб для Лазні

Купити Зруб для Лазні

Де Можна Купити Зруб для Лазні

Купити Зруб для Лазні 3Х4

Де Купити Зруб на Лазню