​ Чому необхідно міняти стару електропроводку?Чому необхідно міняти стару електропроводкуРаньше, на самій зорі використання побутових приладів було прийняти заводити в будинок всього два дроти, скручувати їх в одну вступну коробку з усіма проводами від вимикачів, лампочок. За часів соціалістичної епохи використовувалися дроти виключно алюмінієві, до того ж вони не були розраховані на таку велику кількість Елекроприладі, як у наші часи. Навіть якщо виключити такі надмірності, як електричний камін або кондиціонер, використання найнеобхідніших приладів (комп'ютер, холодильник і мікрохвильова піч) перевантажує мережу.


Регулярно виникають пожежі, викликані перевантаженням струму або короткого замикання, наочно продемонстрували людям, наскільки важлива розводка електрики в квартирі. Раніше вона виконувалася за найпростішою схемою. Введення виконувався проводом з алюмінію, який мав одинарну ізоляцію, його садили на вступній пікетники. Якщо ж у певній квартирі повинна була розташовуватися електроплита, то тоді дроти використовували з перетином в 4 кв. мм, а в звичайному випадку задовольнятися доводилося 2,5 кв.мм.

Для сучасного будинку або квартири цього нескінченно мало. До речі, зараз використовувати алюмінієві дроти з перетином менше, ніж 16 кв. мм забороняється. І справа навіть не в тому, що у них одинарна ізоляція, а перетину мало, просто ланцюга діляться по споживачах, а не по кімнатах. А споживачами вважаються: мережі освітлення, мережі штепсельних розеток і стаціонарних електроприймачів.

Як правильно зробити підлогу по грунту

Вибираємо генератор електроенергії

Заміна старої електропроводки

Чим Обробити Зруб Лазні Усередині

Чим корисні фото ванних кімнат для ремонту?