​ Чому необхідно міняти стару електропроводку?Чому необхідно міняти стару електропроводкуРаньше, на самій зорі використання побутових приладів було прийняти заводити в будинок всього два дроти, скручувати їх в одну вступну коробку з усіма проводами від вимикачів, лампочок. За часів соціалістичної епохи використовувалися дроти виключно алюмінієві, до того ж вони не були розраховані на таку велику кількість Елекроприладі, як у наші часи. Навіть якщо виключити такі надмірності, як електричний камін або кондиціонер, використання найнеобхідніших приладів (комп'ютер, холодильник і мікрохвильова піч) перевантажує мережу.

Неотъемлемой частью любого модного дизайна являются тканевые потолки, монтаж, которых Вы можете заказать по самой выгодной стоимости насегодняшний день.


Регулярно виникають пожежі, викликані перевантаженням струму або короткого замикання, наочно продемонстрували людям, наскільки важлива розводка електрики в квартирі. Раніше вона виконувалася за найпростішою схемою. Введення виконувався проводом з алюмінію, який мав одинарну ізоляцію, його садили на вступній пікетники. Якщо ж у певній квартирі повинна була розташовуватися електроплита, то тоді дроти використовували з перетином в 4 кв. мм, а в звичайному випадку задовольнятися доводилося 2,5 кв.мм.

Для сучасного будинку або квартири цього нескінченно мало. До речі, зараз використовувати алюмінієві дроти з перетином менше, ніж 16 кв. мм забороняється. І справа навіть не в тому, що у них одинарна ізоляція, а перетину мало, просто ланцюга діляться по споживачах, а не по кімнатах. А споживачами вважаються: мережі освітлення, мережі штепсельних розеток і стаціонарних електроприймачів.

Як правильно зробити підлогу по грунту

Вибираємо генератор електроенергії

Заміна старої електропроводки

Чим Обробити Зруб Лазні Усередині

Чим корисні фото ванних кімнат для ремонту?