Будуємо деревяний будинок з клеєного бруса разом

будівництво дерев'яних будинків з клеєного брусаДерево - це матеріал, який подарувала людині її величність природа. Використовує цей матеріал людина повсюдно. І це вірно, що може бути краще натуральних матеріалів. Дуже широко застосовують цей матеріал для зведення будинків. Як же вірно звести будинок з клеєного бруса.


Будівництво дерев'яних будинків з клеєного бруса сьогодні

Такий матеріал, як клеєний брус, має ряд переваг. Він не дає усадки, дуже довговічний і міцний, не деформується, не складний в роботі, а ще не вимагає додаткових оформлень поверхні. Купувати цей матеріал потрібно тільки у перевіреного виробника, деревина поганої якості не дасть вам гарантії гарного будинку.

Як будь-яке будівництво будинку починати потрібно з фундаменту. Для цього будинку дуже потрібна вентиляція. Частіше застосовують для такого будинку стрічковий фундамент. Глибина фундаменту - сімдесят сантиметрів, спочатку укладають подушку з піску, змочують водою і щільно утрамбовують. У залитий бетон укладають шматки труб для отворів вентиляції. Після того, як фундамент відстоявся потрібно укласти гідроізоляцію. На гідроізоляцію укладають прокладочні дошки і лаги підлоги. Дошки дуже добре обробляються антисептиком. Після цього можна монтувати перший вінець. Поспішати при цій роботі не варто. Все потрібно грунтовно перевіряти. А от коли перевірені всі кути і діагоналі, діагоналі обов'язково повинні збігатися.

Електропроводка в будинку своїми руками.

Збірка конструкцій з клеєного бруса

Будівництво фундаменту для каркасного будинку