Будівельні матеріали

При будівництві будинку або ремонті квартири зайвих знань не буває.

Правильний будинок - це правильно підібраний будівельний матеріал.

Знання властивостей будівельних матеріалів при будівництві будинку допоможе Вам зробити правильний вибір з урахуванням регіону проживання. На які властивості слід звернути увагу при виборі будматеріалу і як це впливає на довговічність будинку та умови проживання - про це ця стаття.

Основними елементами будинку, безпосередньо впливають на його властивості, є зовнішні стіни, які складають більшу частину вартості будь-якого будинку. Від правильності вибору будівельного матеріалу для зведення стін відповідно до умов регіону проживання буде залежати майбутній комфорт життя і витрати на утримання будинку.


Тому, перед початком будівництва будинку необхідно правильно визначити властивості, якими будинок повинен володіти відповідно до його призначенням.

На жаль, вибираючи будматеріал для будівництва будинку, дуже часто виходять з можливості дістати або придбати будівельний матеріал за меншою вартістю, абсолютно не замислюючись про те, що теперішня вигода може спричинити за собою додаткові витрати не тільки під час будівництва, але і під час його експлуатації . Останнє особливо важливо, так як жити в будинку планується багато років, які небажано витрачати на виправлення помилок, зроблених при будівництві будинку або виборі будматеріалу.


Іноді для будівництва будинку будматеріал вибирається тільки тому, що стало модним застосування рекламованого останнього писку моди в індивідуальному будівництві або завжди хотілося мати, наприклад, цегляний будинок через його грунтовної зовнішності, який підкреслить Вашу спроможність і респектабельність. Якщо Ви вибираєте будівельні матеріали за вказаними критеріями, значить у Вас достатньо зайвих коштів і Ви згодні їх витрачати навіть для створення власного дискомфорту в майбутньому.

Для тих, хто звик все робити своїми руками має бути зрозуміло, що різноманітність сучасних матеріалів для зовнішньої обробки будинку дозволяє за відносно невеликі гроші зробити імітацію будь-якого матеріалу. При цьому, після обробки, будинок виграє не тільки в зовнішньому оформленні, але і в додатковому утепленні. Сенс погоні за престижним видом будинку давно не модний і невигідний економічно. Важливіше зробити будинок екологічний, економічний в експлуатації і недорогий в будівництві.

Зруб Лазні Ціна Марій Ел

Будівельний інструмент

Будівельні розчини