Заміна старої електропроводки
У наші часи перетин для ввідного кабелю застосуються по міді 2,5 кв. мм, але, як правило, на практиці використовують кабелю, які мають перетин від 4 до 6 кв.мм. Зазвичай в приватних особняках, де енергоспоживання значно більше, це значення досягає значення 10. Велика частина штепсельних розеток, які розташовуються у житлових кімнатах, призначена для переносних електроприймачів. Причому більшість цих розеток передбачені що називається «про запас», тобто, щоб до них можна було підключитися при необхідності.

Вы можете недорогие винтовые сваи по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


З цієї причини, штепсельні однофазні розетки, як правило, з'єднують по кілька штук (3-5), і живиться мідним кабелем. При цьому вони підключаються до мережі через спеціальні відгалужувальні коробки. Найчастіше ті розетки, що входять в одну групу, розташовують в одному приміщенні, кімнаті, але це не є обов'язковим правилом.

Від загальної кількості розеток і сумарної площі безпосередньо залежить, скільки буде груп, і відповідно групових автоматів. Якщо у вас трифазна побутова мережа, рекомендується навантаження і кількість груп рівномірно розподілити між усіма фазами.

Як бачите, електрика в будинку вимагає до себе особливої уваги, до його монтажу слід ставитися дуже відповідально. Проводячи в своєму будинку або квартирі роботи, пов'язані з електрикою, можна скористатися керівництвом кшталт «електрика в квартирі своїми руками», але краще, все ж, порадитися з професіоналами, щоб не зробити непоправних помилок.

Ціна зрубу лазні з Колоди

Схема електропроводки лазні

Квартира без мяких меблів?

Купити Зруб Лазні в Гродно

Купити Зруб Лазні з Колоди