Складові частини конструкцій сходівСамі основні елементи будь сходи такі:

1. межлестнічний «отвір», це незайняте простір, який залишається між внутрішніми краями сходової площадки і прольотом. Іноді воно виглядає у формі кола або чотирикутника, набагато рідше у вигляді трикутника або еліпса.


Раніше міжсходові прорізи парадних сходів застосовували для декорування, в наші дні, коли вільний простір використовується набагато економічніше, то розмір такого отвору знижують до мінімуму, а іноді й просто обходяться без нього. Під'їзд або сходи з межлестнічний прорізом набагато зручніше для освітлення і огляду. Через включення межлестнічний прорізу весь вид сходової конструкції ставати більш «красивіше», і на ній стає простіше розмістити освітлювальні прилади.
креслення сходів

У середньовисотних будинках підходяща ширина для межлестнічний прорізу повинна дорівнювати приблизно 10 - 30 сантиметрам, а у високих будівлях доцільніше буде встановити сходи у всю ширину, залишивши вільне місце тільки для огорожі. Таке вільний простір може бути використано в самих різних цілях, наприклад для установки центрального опалення, розміщення ліфта чи інших технічних систем комунікацій.

Якщо ви вирішили включити ліфт у такий межлестнічний отвір, потрібно дотримуватися всі спеціальні технічні норми та вимоги техніки безпеки.
частини конструкцій сходів

Ряд найбільш вдалих проектів зрубів

Ремонт квартири в новому будинку

Декоративні стінні панелі

Кладка стін своїми руками