Як зробити димар з цегли
Все, як завжди, починається з фундаменту. Цегляний димохід більш, ніж в два рази вище стін одноповерхового будинку. Найчастіше він ширше внутрішніх стін, тому під нього необхідно передбачити більш широкий фундамент, ніж для стін. І залити цоколь. У моєму будинку ширина цоколя під міжкімнатними стінами з газосилікату склала 22 см. Ширина димоходу вийшли аж 50 см ... Відповідно, під димарем ширина цоколя повинна бути не менше 50 см.

Якісні газоблоки Івано-Франківськ купити по самій вигодній вартості на сьогоднішній день.


Далі потрібно вирішити, на яку довжину заливати такий широкий цоколь і фундамент. Тут все залежить від кількості шахт в нашому димоході, в моєму випадку це три шахти, дві з яких виконують роль вентиляційних і забезпечують вентиляцією котельню і кухню. А одна - центральна - буде безпосередньо "димоходом", в неї і помістимо сендвіч-димохід.

схема димоходу

Цей сендвіч-димар складається з двох труб різного діаметру: одна просто встромлено в іншу, і простір між ними заповнений негорючої мінватою. Ось і весь сендвіч))) Внутрішня труба зроблена з нержавіючої сталі. Так як саме вона контактує з агресивним середовищем викидів газового котла, то варто вибрати трубу з товщиною стінок не менше 1 мм. Зовнішня труба може бути теж з нержавійки, а може і з оцинковки. Загалом, все на смак і гаманець.

канали димоходу

Все це господарство необхідно для того, щоб захистити цегла, з якого зроблений димохід. Кислотне середовище газів, що відходять котла укупі з підвищеною вологістю та іншими принадами зруйнують цегла в кращому випадку років через 20-30.

Як Зробити Зруб для Лазні

Зруби Бань Проекти

Купити Зруб Лазні з Липи

Будівельні матеріали