Ставимо Зруб Лазні на Фундамент

Установка сруба дома и сруба бани на Вашем участке.На довговічність дерев'яного будинку або лазні, а так само на схоронність його зовнішнього вигляду, впливає не тільки якість лісу і правильність його обробки, але і правильна і якісна установка зрубу.Тільки правильно встановлений зруб буде довго радувати своїм зовнішнім виглядом.Є певні норми і правила по установці зрубу, яких потрібно строго дотримуватися.

 

1. Гідроізоляція фундаменту зрубу. Перше, що необхідно зробити - це гідроізоляцію фундаменту.Фундамент має властивість вбирати грунтові води, які можуть привести до загнивання нижнього вінця зрубу.Виконується гідроізоляція з руберойду, розстелянні його в два шари по поверхні фундаменту.Рекомендується виконати і додаткову обмазувальну гідроізоляцію, покриваючи поверхню фундаменту спеціальною мастикою на бітумної основі, на яку розстеляється руберойд у два шари.Бажано обробити мастикою нижню і внутрішню частину першого вінця зрубу для захисту його від підвальної вогкості.Таким чином зруб буде надовго захищений від загнивання.

 

2. Підлоги в зрубі. При настилі підлоги, при установці зрубу, не рекомендується прибивати дошки до лагам.Під час усадки зрубу лаги підлоги від висихання може перекручувати, що може привести до деформації прибитої дошки підлоги.А при природній сушці дошка підлоги звужується, що призводить до утворення щілин і, якщо підлога прибитий то це буде дуже складно усунути.Дошка підлоги нарізається потрібного розміру, укладається на лаги, а прибивається тільки перша і остання дошки.Такий спосіб дозволяє під час обробки зрубу перетягти підлоги (прибрати щілини від усушки) і зробити чорнову підлогу з утепленням без шкоди для дошки.

 

3. Міжвінцевий утеплювач. Найкращим Міжвінцевий утеплювач є - мох.Для укладання між колодами мох обов'язково повинен бути вологим. Вологий мох дуже добре ущільнюється, що сприяє рівномірній усадки зрубу і щільного заповнення пазів.Мох є природним антисептиком, що запобігає загнивання колод зрубу.Для конопатки зрубу застосовується пакля, але при установці зрубу використовуйте тільки мох.

 

4 стелі Srubu. Коли його встановлення не Srubu рекомендується izgotavlivat 'стеля, Так як зруб ДАСТЬ імплантатів, що може шкідливо для його povliât'.

Возможно, вам понравится:

Встановлення зрубів НА НОВИЙ
Встановлення зрубів НА НОВИЙ
Baninfo.ru: будівництво зрубу лазні
Baninfo.ru: будівництво зрубу лазні

Кезеной-ам - блакитна перлина Чечні & Nbsp; & mdash; & NBSP; Портал Північно-Кавказького
Ще polsotni мандрівники можуть розміститися в дерев'яному Будиночок-Srubu.На території площею в 17 гектарів зводяться лазня, тенісний корт, поле для гри в міні-футбол, спортзал.

Купити Зруб Лазні з Бруса

Купити Зруб Лазні в Опочке

Купити Зруб Лазні на Авито

Купити Зруб Лазні в Могильові

Купити Зруб Лазні з Басейному