Будівництво стін з піноблоків

Тут ще треба додати, що краще залишити «чверть» для установки вікон і дверей. Щоб потім, при установки вікна зсередини будинку, воно не вивалювалися назовні, а акуратненько впиралося в чверть і запінюється. Тоді після установки вікон зовні не буде видно монтажної піни. А для цього, пам'ятаємо про той торцевої блок? Так ось, треба його покласти таким чином, щоб ширина вікна (двері) з блоків була на 8-10 сантиметрів ширше ширини вікна з цегли. Чи не заплутав сподіваюся. Простіше кажучи, якщо ширина віконного прорізу в районі кладки з облицювальної цегли 1,80 м, то ширина цього ж прорізу там, де блоки лежать вже буде 1,88-1,90 м.

Вы можете приобрести бассейн из полипропилена по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Коли перший ряд блоків викладений, час задуматися про те, як буде кріпитися утеплювач до блокам. Для цього відрізаємо шматок оцинкованого дроту діаметром 3 мм довжиною близько 40 см від бухти, загинаємо під 90 градусів кінець сантимів в 7 і вбиваємо цей кінець в середину кожного блоку. Заганяється такий утеплітеледержатель в кожен блок з боку цементного шва. Так! Саме вбиваємо молотком або що там у нас під рукою? Він відмінно увійде і нікуди вже не дінеться.

Забивання дроту

Що залишився вус після натягування на нього утеплювача перекидається на цементний шов цегельної кладки. Викладаємо ще ряд блоків. У нас уже вийшла стіна висотою 60 см, це якраз ширина утеплювача, який має розміри 100х60х10 см. Акуратно наколюємо утеплювач на стирчить з газосилікатних стіни дріт і фіксуємо пластиковими фіксаторами.

Будівництво Лазні зі зрубу

Буріння свердловини на воду

Будівельні матеріали

Купити Зруб Лазні на Авито

Купити Зруб Лазні з Колоди