Лазні Зруби Ціни

Наша компанія займається будівництвом срубових лазень. Ми використовуємо як колоди ручної рубки, так і оцилиндрованні.

 

Наша команда майстрів-будівельників в короткі терміни виконає весь комплекс робіт під ключ: розробка проекту, постачання зрубу на об'єкт, монтаж, оздоблення лазні.

 

Ціна з зрубів бань

Основними матеріалами для лазні є деревина хвойних порід - сосна, ялина, модрина, ялиця, кедр.Завдяки тому, що ці породи дерев містять смолу, будови з них володіють підвищеною експлуатаційною стійкістю. Материал для бани - профили Широке застосування хвойних дерев при будівництві зрубів обумовлено ще й тим, що вони добре обробляються і їх вартість значно нижче, ніж листяна деревина.

«Русь бревенчатая» - компанія з багаторічною історією. Нашою основною метою завжди було взаємовигідне співробітництво з клієнтом.Для її досягнення ми робимо все можливе, в тому числі - пропонуємо вам купити зруб лазні недорого.

Покрівля:

Оцинкованое залізо. Підлоги:

Чорнову підлогу 20 мм, утеплювач Isover 50 мм, дошка для підлоги шпунтована 27 мм. Внутрішнє оздоблення:

Парна обшита осиковою вагонкою; в парилці між стінами та стелею прокладено шар фольги; полки з осики. Вікна:

Вікна 600х600 мм і 800х800 мм c подвійним склінням. Двері:

Фільончасті та лазневі.

Найчастіше рубані лазні будують одноповерхові, але передбачено будівництво і двоповерхових лазень, і що дуже зручно, мансардних.На нашому сайті є величезний вибір готових проектів бань. Зазвичай прийнято, що в помещеніяхбані три кімнати - МИЙНА, парна, кімната для відпочинку.Але зараз з'явилося більше можливостей для простору фантазії. Традиційно для будівництва зрубів бань завжди використовуються хвойні, сосна або ялина, їх цілісна деревина.

Ми будуємо двоповерхові лазні за типовими і індивідуальними проектами з бруса або оциліндрованного колоди. Ви можете, взявши наш проект за основу, зробити будь-які корекції. Як правило, будівництво будь-якого об'єкта передбачає виконання цілого ряду технологічних операцій в строгій послідовності. Якщо вами замовляється лазня з мансардою під ключ, то етапи взаємодії з замовником та виконання робіт виглядають наступним чином: 1.Вибираємо проект. Як вже згадувалося раніше, ви можете вибрати типове рішення або замовити проектування, виходячи з власних планів і міркувань.Стандартні проекти двоповерхових лазень представлені на нашому сайті, також в каталозі є приклади споруд, виконаних відповідно до побажань замовників.2.Согласовиваем розташування об'єкта на ділянці.


http://www.kluchar.com/ денонощен автоключар и ключар.

Ціни на Зруби Бань

Баня Зруб Ціна

Баня зі зрубу Ціна

Види Зрубів Бань

Ремонт зруб лазні

click here