Лазні Зруби Ціни

Наша компанія займається будівництвом срубових лазень. Ми використовуємо як колоди ручної рубки, так і оцилиндрованні.

 

Наша команда майстрів-будівельників в короткі терміни виконає весь комплекс робіт під ключ: розробка проекту, постачання зрубу на об'єкт, монтаж, оздоблення лазні.

 

Ціна з зрубів бань

Основними матеріалами для лазні є деревина хвойних порід - сосна, ялина, модрина, ялиця, кедр.Завдяки тому, що ці породи дерев містять смолу, будови з них володіють підвищеною експлуатаційною стійкістю. Материал для бани - профили Широке застосування хвойних дерев при будівництві зрубів обумовлено ще й тим, що вони добре обробляються і їх вартість значно нижче, ніж листяна деревина.

«Русь бревенчатая» - компанія з багаторічною історією. Нашою основною метою завжди було взаємовигідне співробітництво з клієнтом.Для її досягнення ми робимо все можливе, в тому числі - пропонуємо вам купити зруб лазні недорого.

Покрівля:

Оцинкованое залізо. Підлоги:

Чорнову підлогу 20 мм, утеплювач Isover 50 мм, дошка для підлоги шпунтована 27 мм. Внутрішнє оздоблення:

Парна обшита осиковою вагонкою; в парилці між стінами та стелею прокладено шар фольги; полки з осики. Вікна:

Вікна 600х600 мм і 800х800 мм c подвійним склінням. Двері:

Фільончасті та лазневі.

Найчастіше рубані лазні будують одноповерхові, але передбачено будівництво і двоповерхових лазень, і що дуже зручно, мансардних.На нашому сайті є величезний вибір готових проектів бань. Зазвичай прийнято, що в помещеніяхбані три кімнати - МИЙНА, парна, кімната для відпочинку.Але зараз з'явилося більше можливостей для простору фантазії. Традиційно для будівництва зрубів бань завжди використовуються хвойні, сосна або ялина, їх цілісна деревина.

Ми будуємо двоповерхові лазні за типовими і індивідуальними проектами з бруса або оциліндрованного колоди. Ви можете, взявши наш проект за основу, зробити будь-які корекції. Як правило, будівництво будь-якого об'єкта передбачає виконання цілого ряду технологічних операцій в строгій послідовності. Якщо вами замовляється лазня з мансардою під ключ, то етапи взаємодії з замовником та виконання робіт виглядають наступним чином: 1.Вибираємо проект. Як вже згадувалося раніше, ви можете вибрати типове рішення або замовити проектування, виходячи з власних планів і міркувань.Стандартні проекти двоповерхових лазень представлені на нашому сайті, також в каталозі є приклади споруд, виконаних відповідно до побажань замовників.2.Согласовиваем розташування об'єкта на ділянці.


Dermawand

Ціни на Зруби Бань

Баня Зруб Ціна

Баня зі зрубу Ціна

Види Зрубів Бань

Ремонт зруб лазні

hospedaje web