Купити Зруб Лазні з Колоди

«Перш молодця в лазні попар, досита погодуй, а там вже й розмови розмовляти будемо» - кажуть герої російських казок.Споконвіку лазня була самим душевним російським задоволенням. Баня - свято, лазня - здоров'я та краса, лазня - хороша компанія і задоволення.Новгородська земля, багата лісами, завжди радо віддавала своє добро людям в радість.І раділи люди, і лікувалися. Що, як не лазня найкраще від застуд допоможе? Тільки відчув нездужання - розпалюй дровишки, попаритися гарненько, укутати, попий чайку з медом і спати лягай.На ранок як огірочок! Здорові легені і шкіра, власники лазні завжди пишалися цим скарбом на своїй ділянці.

 

Історики пишуть, що лазня набагато древнє слов'янської писемності.Вона хороша своїми цілющими властивостями. Баня завжди була символом духовного очищення людини, подолання зла.Пізніше вона стала уособленням непорушності сімейних традицій і теплоти домашнього вогнища.

 

В минулі часи лазня вважалася унікальним місцем. У ньому сходилися всі чотири стихії: вогонь, земля, вода і повітря (пар).Тому кожна людина немов вбирав в себе міць всіх стихій, ставав сильнішим і мудрим.

 

При будівництві лазні важливо враховувати основні чинники: розмір, розташування, матеріал, зовнішній вигляд і внутрішній устрій.Якщо дотримати всі технології, то лазня вийде і красива, і корисна.Однак якщо за справу береться непрофесіонал, то замість задоволення відпочиваючі можуть отримати масу неприємних відчуттів (прискорене серцебиття, нудота).Саме тому ми довіряємо така складна справа фахівцям «іменитих Хати».Ретельно і копітко вони виконують будівництво та перетворюють його в справжній творчий процес.

 

Є різні технології будівництва лазні: лазні з колоди, зруб, лазні з бруса (профільованого, клеєного, обрізного).

 

Найчастіше замовники вибирають зруб лазні. Будівництво відбувається в три етапи: купується і вивозиться ліс, власне рубка лазні, доставка і збірка зрубу.Під будівництво зрубу беруть зазвичай хвойні породи дерев (ялина, сосна), які під дією високої температури виділяють ароматичні речовини (а вони мають бактерицидні властивості).Усередині лазні оздоблюються деревом, що не забарвлюються, щоб дерево не втратило властивість «дихати».

Купити Зруб Лазні в Ризі

Купити Зруб Лазні в Полоцьку

Купити Зруб Лазні в Опочке

Купити Зруб Лазні з Осики